Απολαύστε όλες τις πληροφορίες για τη Ρεάλ Σαραγόσα και ζήστε τη νέα σεζόν όπως δεν έχετε ξανακάνει.

Ανακαλύψτε τα τελευταία νέα για τη Ρεάλ Σαραγόσα, παρακολουθήστε τα βίντεο, ελέγξτε το ημερολόγιο εκδηλώσεων, τη βαθμολογία και τα ζωντανά αποτελέσματα. Δείτε τα στατιστικά των παικτών, μάθετε ποιος είναι ο πρώτος σκόρερ της Ρεάλ Σαραγόσα και συγκρίνετε όλα τα στατιστικά. Μην χάσετε τίποτα από τα κοινωνικά μας δίκτυα στη μοναδική επίσημη εφαρμογή Real Zaragoza.

Αποκτήστε πρόσβαση στο καλύτερο περιεχόμενο πολυμέσων από τη Real Zaragoza.

Χαρακτηριστικά:

✔ Ειδήσεις: ακολουθήστε τα τελευταία νέα από τη Ρεάλ Σαραγόσα, ανακαλύψτε όλα τα νέα, τις τελευταίες υπογραφές, τα αποτελέσματα των αγώνων και μείνετε ενημερωμένοι με επίσημες δηλώσεις από τον σύλλογο και τη LaLiga. Μείνετε ενημερωμένοι με τις αντιδράσεις των πρωταγωνιστών των αγώνων της ημέρας, τις συνεντεύξεις και τις αξιολογήσεις των αγώνων.

✔ Περιεχόμενο πολυμέσων: ανακαλύψτε βίντεο της αγαπημένης σας ποδοσφαιρικής ομάδας. Ζήστε όλα τα γκολ και τις καλύτερες στιγμές των αγώνων με το καλύτερο περιεχόμενο πολυμέσων αποκλειστικά προσαρμοσμένο για εσάς. Αποκτήστε πρόσβαση σε περιλήψεις με μεγάλη λεπτομέρεια: γκολ, ντρίμπλες, αποκρούσεις και τα καλύτερα παιχνίδια της Ρεάλ Σαραγόσα από τη νέα σεζόν, αλλά και από τις προηγούμενες σεζόν. Θυμηθείτε τα πιο θρυλικά παιχνίδια και θυμηθείτε τα καλύτερα γκολ των αγαπημένων σας παικτών.

✔ Ημερολόγιο, αποτελέσματα και ζωντανή ταξινόμηση: συμβουλευτείτε όλες τις βασικές ημερομηνίες και ώρες στο επίσημο ημερολόγιο για όλες τις διοργανώσεις της Real Zaragoza: LaLiga Hypermotion και το Copa del Rey... Όλες οι ημέρες με ζωντανά αποτελέσματα κάθε αγώνα και η γενική κατάταξη πλήρως ενημερωμένη. Παρακολουθήστε κάθε δευτερόλεπτο τι συμβαίνει σε όλους τους αγώνες με ζωντανές ενημερωμένες πληροφορίες.

✔ Μέσοι όροι και λεπτομέρειες όλων των ζωντανών αγώνων. Ανακαλύψτε ποιος κυριαρχεί στην κατοχή της μπάλας ανά πάσα στιγμή και αποκτήστε πρόσβαση σε κάθε λεπτομέρεια των αγώνων εύκολα.

✔ Στατιστικά παίκτη: Αποκτήστε πρόσβαση στα στατιστικά όλων των παικτών και συγκρίνετε τα μεταξύ τους. Ο συγκριτής στατιστικών θα σας προσφέρει ακριβή δεδομένα για γκολ, αγώνες, λεπτά παιχνιδιού, κίτρινες και κόκκινες κάρτες, ασίστ, σουτ, ντρίμπλα, φάουλ, πάσες, σέντρες, τάκλιν και πολλά άλλα για όλους τους παίκτες του συλλόγου σας.

✔ Κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε όλα τα κοινωνικά δίκτυα Real Zaragoza μέσω της επίσημης εφαρμογής Real Zaragoza. Μην χάσετε τίποτα στα δίκτυά μας!

Κατεβάστε το τώρα δωρεάν.

Περισσότερες πληροφορίες στο:

Real Zaragoza - App Oficial - Έκδοση 2.10.1

(26-04-2024)
Άλλες εκδόσεις
Τι νέο υπάρχειGracias por confiar en nuestro club. Actualizamos nuestra app con regularidad para mejorar la experiencia de usuario. Descarga la última versión para disfrutar de todas las funciones y optimizaciones disponibles.Esta actualización corrige pequeños errores y mejora el rendimiento.